Наші педагоги

Вихователь старшої групи "Віночок":

Іванюк Наталія Степанівна

Іванюк Наталія Степанівна має вищу дошкільну педагогічну освіту, кваліфікація – організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, педагогічний стаж -- 18 років.

У Свалявському дошкільному навчальному закладі №3 на посаді вихователя працює з 2014 року. За час роботи Іванюк Наталія Степанівна досягла певного професіоналізму, проявила себе як здібний, творчий та відповідальний педагог.

Впродовж роботи вихователь працювала над пріоритетними питаннями: «Формування екологічної культури дошкільників» та «Виховання патріотичних почуттів у дошкільнят».

Організовуючи заняття, різні види діяльності вихователь опрацювала ряд методичної літератури, періодичні статті в журналах, вивчала передові досвіди колег педагогів, що спонукало Наталію Степанівну до виготовлення презентації з патріотичного виховання «Український віночок». Також є оформлені відповідні розвиваючі осередки,  виготовила демонстраційні стенди «Стань природі другом», «Комахи та плазуни», «Хто як зимує». У групі педагогом створено необхідне предметно-просторове середовище, є багато дидактичного та демонстраційного матеріалу для освітньо-виховної роботи з дітьми.

Іванюк Наталія Степанівна в своїй роботі сприяє розвитку екологічної компетентності вихованців. Прищеплює дошкільникам любов до природи та праці в природі, формує екологічно-доцільну поведінку, а також відчуття відповідальності за те, що відбувається навколо дитини і в наслідок її дій у природі. Цим самим вихователь сприяє розвитку екологічних здібностей вихованців, пізнавальної активності дітей.

Педагога використовує індивідуальний підхід до дітей, що сприяє особистісно – орієнтовному підходу до організації та проведення всіх видів діяльності. У своїй діяльності вихователь активно застосовує інноваційні форми роботи. Вміє зацікавити дітей, домагається ефективного засвоєння ними знань, умінь і навичок. Широко використовує ігрові методи у роботі з дітьми, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, для повноцінного розитку дітей. Проявила себе як здібний педагог, стримана, вимоглива до себе і до дітей. Активно приймає участь у конкурсах.

Наталія Степанівна бере активну участь у засіданнях методичних обєднань, семінарах, педрадах, де є ініціатором вирішення чи реалізації пріоритетних освітніх завдань, впроваджень в практику передових педагогічних досвідів. Вихователь систематично проводить роботу з батьками, залучаючи їх до реалізації поставлених нею завдань. Серед батьків користується заслуженим авторитетом та повагою.

Іванюк Наталія Степанівна відповідає займаній посаді та раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії: «Спеціаліст вищої категорії». Курсову перепідготовку пройшла у 26.08.2016р.

Вихователь молодшої групи "Сонечко":

Мандзюк Антоніна Іванівна

Стаж роботи на займаній посаді  вихователь Свалявського дошкільного навчального закладу №3 Свалявської міської ради Закарпатської обл., 32 років.

Освіта середня спеціальна, закінчила Мукачівське педагогічне училище ,1984 року, за спеціальністю «Дошкільне виховання».

Підвищення кваліфікації пройшла 24 лютого  2017 року,  відповідає раніше присвоєному 11 тарифному розряду.

Мандзюк Антоніна Іванівна за час роботи зарекомендувала себе, як відповідальний, досвідчений педагог, завжди готовий виконувати завдання, що потребують нетрадиційного підходу. В роботі з дітьми молодшої групи надає перевагу ігровим методам і прийомам, що сприяє невимушеному опануванню необхідними знаннями, набуттю відповідних умінь, навичок, створює сприятливі умови для повноцінного розвитку дітей.

Антоніна Іванівна працює над темою: «Використання музейної педагогіки в дошкільному закладі». Вважає, що експонати міні-музеїв несуть в собі художню культуру народної творчості, розвивають самобутні риси естетики свого народу, формують у дітей елементи почуття патріотизму.

Вихователь активно розвиває культуру українського мовлення дітей, використовуючи ігри-драматизації, українську народну творчість, самостійну ігрову  діяльність.

У своїй діяльності постійно працює над підвищенням своєї педагогічної майстерності. Вміло встановлює контакт з вихованцями, колегами, користується авторитетом у батьків та працівників дошкільного навчального закладу.

Музичний керівник:

Сабов Марина Олександрівна

Освіта -- середня спеціальна (закінчила Ужгородське державне музичне училище у 1985 р.).

Стаж роботи -- 34 років.

Курси підвищення кваліфікації пройшла у березні 2017 р., відповідає раніше присвоєному 11 тарифному розряду.

Марина Олександрівна забезпечує повне та якісне виконання навчальних планів. Добросовісний і досвідчений викладач, ініціативний працівник. В роботі з вихованцями використовує ефективні методи роботи, що сприяє розвитку музичних здібностей дошкільників. Приймає активну участь у конкурсах, організовує музичні свята та розваги, розвиває співочі навички у дітей.Використовуючи звуки та музичні інструменти, підводить дітей до розуміння, що музика виражає різні настрої, почуття, зображає явища природи, ознайомлює з творами народної та класичної музики.

АСИСТЕНТ ВИХОВАТЕЛЯ:

ТРОНЗА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

Освіта -- вища, закінчила Мукачівський гуманітарно-педагогічний інститут за спеціальністю "Дошкільне виховання" у 2008р.

Педагогічний стаж -- 31 рік,

Курси підвищення кваліфікації пройшла у 2019 році, присвоєна кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії".